Suna Dumankaya Evde Diş Beyazlatma Formülü

Suna Dumankaya Evde Diş Beyazlatma Formülü

Suna Dumankaya diş beyazlatma formülü ile dişleriniz beyaz bir görüntüye kavuşacaktır. Dişleriniz çok mu sarı, dişlerinizi beyazlatmak için Suna Dumankaya diş beyazlatma yöntemlerini deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Katıldığı televizyon programında doğal yolla diş beyazlatma yöntemlerini anlatan Dumankaya verdiği tarifleri evde rahatlıkla deneyebileceğinizi söyledi.

Suna Dumankaya Karbonatla Diş Beyazlatma Formülü

Malzemeler:

  • 1 Çay kaşığı karbonat
  • 1 Çay kaşığı öğütülmüş Ada Çayı
  • 1 Çay kaşığı Tarçın

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Suna Dumankaya diş beyazlatma formülünü uygulamadan önce diş temizliği yapılarak fırçalanır. Yukarıda saydığımız bütün malzemeleri bir kabın içerisinde karıştırıyoruz ve diş fırçasını bu karışıma batırıp dişlerimizi fırçalıyoruz, dişlerinizin kısa sürede beyazladığını görebilirsiniz.

Suna Dumankaya’nın Diş Beyazlatma Yöntemi

Malzemeler

  • 1 Çay kaşığı karbonat
  • Yarım limon suyu taze sıkılmış
  • 2 Damla zeytin yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda saydığımız bütün malzemeleri bir kabın içerisinde karıştırıyoruz, daha sonra hazırladığımız karışıma diş fırçasını batırıp diş fırçalar gibi dişlerimizi fırçalıyoruz.

Dişlerim Nasıl Beyazlar?

Diş beyazlatma yöntemleri çok basit ve kolaydır. Çilek ile diş beyazlatmak için bir adet çileği püre haline getirin ve bununla dişlerinizi fırçalayın. Kısa sürede dişlerinizin beyazladığını göreceksin. Ayrıca evde diş beyazlatmak için en çok uygulanan ve olumlu sonuç veren yöntemleri incelemek ve uygulamak için  Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Suna Dumankayın diş beyazlatma formülünü videolu olarak izleyebilirsiniz. Diş beyazlatma yöntemi tamamen doğal bir yöntemdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!