Imex Sivilce Krem

Imex Sivilce Krem

Imex Sivilce Kremi Hayatımız boyunca kusurlarımızı kapatmak için alternatifler üretmek ve kendimizi tam anlamıyla güzel hissetmek için her yolu denemekle uğraşırız. Gel gelelim ki her ne kadar kusurları kapatıcı çözümler bulsak da tamamıyla yok edemeyişimiz canımızı sıkar. Oysa bu kusurları tamamı ile yok edecek çeşitli çözüm yolları mevcuttur. Kapatılması zorunlu hissedilen kusurlardan ilki sivilcedir. Ne kadara bitkisel çözümlere başvursak da verim alamadığımız yaptığımız araştırmalardan anlaşılmaktadır. Birçok kadın, doktor tavsiyesinin yanında sosyal medyada da sivilcelerden kurtulmak için sıkı bir araştırma yapar. İşte bu noktada doktorların ve sosyal medyanın ortak önerisi Imex Sivilce Kremi ortaya çıkar.

Imex krem ne için kullanılır sorununa cevap vermek gerekirse; Imex merhem oluşmuş yada oluşmaya başlayan sivilceleri yok etmek için kullanılır. Sivilce tedavisinde iltihabı kurutmak için doktorlar tarafından sıklıkla yazılan bir kremdir.

Imex Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Imex sivilce kremi antibiyotik özellikte bir tedavi aracıdır. Yapısı ve kıvamı baz alınırsa çoğunlukla fondötene benzetilmektedir. Kapatıcılık özelliğinin yanında kremin rengi gerçek anlamda fondöteni anımsatır. Açık bir cilt renginiz var ise gündüzleri de kullanmanızda bir sakınca yoktur. Ha eğer esmer tenli bir bayansanız geceleri yatmadan önce İmex Sivilce Kremi fondöten sürüyormuş gibi sürebilirsiniz. Imex Sivilce Kremi tedaviye başladığınız andan itibaren tam tamına 1 ay sonra etkisini gösterecektir.

Imex Sivilce Kremi oluşan ya da oluşmak üzere olan şirret sivilcelerin içine içine nüfuz ederek yapısında ki iltihabı kurutmaktadır. Bu da sivilceler daha oluşmadan kökünü kazımak, onlara gününü göstermek anlamına gelmektedir. Imex ile sivilce tedavisinde uygulamaya geçtiğiniz süre boyunca cildinizde Imex bulunurken güneş ışığından uzak durmalısınız. Bu davranış cildinizde siyah lekeler oluşmasına neden olabilir. Bu sebeple Imex Sivilce Kremini kullanmakta en doğru tercih gece uygulamasıdır.

İmex Krem Nasıl Uygulanır?

Imex Kremi kullanmadan önce ki ilk işleminiz cildinizi temizlemek olmalı. Temiz cildinizle yaptığınız uygulama daha verimli olacaktır. Sivilceli alana normal fondöten sürüyormuş gibi az miktar Imex alarak masajla yedirin. Ve bu uygulamayı her gece yatmadan tekrarlayın. Fondöten özelliği gösteren Imex Sivilce Kremini sivilce, akne oluşumu gösteren bölgeye sürerek nahoş görüntüyü engelleyebilir daha düzgün bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.

Imex  Kremi uygulama sürenizi 14 güne ayarlayın ardından 7 günlük ara vererek bu yedi gün içinde herhangi bir sivilce ilacı kullanmamaya özen gösterin. Yedi gün sonra kaldığınız yerden devam edin. Elbette gündüzleri güneş ışığına maruz kalmamaya özen göstermeli ve cildinizi korumalısınız.

Imex ile Sivilce tedavisi cildinizin yapısına ve bünyenize göre 1 ay içerisinde etki gösterecektir. Tedaviden sonuç alamadığınız takdirde cilt doktorunuza görünmelisiniz. Imex Sivilce kremi gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sayılı ilaçlardan bir tanesidir.

Imex Kremin Yan Etkileri

Her sivilce kreminde olduğu gibi Imex sivilce kreminden bazı yan etkiler görülmekte olup görülme olasılığı çok düşüktür. Görülen yan etkiler ise;

  • Ciltte kızarıklık ve şişlik
  • Ağrı
  • Kaşıntı ve yanma
  • Ciltte kuruluk
  • Saç kökleri başta olmak üzere cilt deri renginde açılma

Hamileleri ve hamile kalmayı düşünenlerin kesinlikle doktora danışmadan kullanmamaları gereklidir.  Ayrıca emziren anneler bu kremi kullanmazlar.

Imex Merhem Fiyatı

Imex Sivilce Kreminin fiyatı 40 TL’dir. Eczaneden reçete ile satılan alabilirsiniz.

Imex Merhem Kullananlar Yorumları

Imex krem kullananlar ve bu kremin etkisini görenleri yaptığı yorumları resmi sitesinden ve satış yapılan e- ticaret sitelerinden derlenmiştir.

  • Kesinlikle tavsiye ederim ilacın 4 haftadır kullanıyorum yüzümde 1-2 sorun harici hiç sivilce kalmadı etkisi çok iyi
  • Sivilcelerim geçti ama siyah noktalar oluştu bu kremden dolayımı bilemiyorum ama sivilcelerim artık yok
  • Eczaneden  arkadaşım tavsiyesi üzerine aldım iyi ki almışım, yüzümde çok sivilce vardı insan içine çıkmaya utanırdım etkisini gösterdi ama çok garip bir krem
  • Sivilceye iyi geliyor ama siyah noktalar çoğaldı

Imex Krem Aile Hekime Yazabilir Mi

Kremi aile hekiminize yada hastane giderek reçeteli olarak alıp kullanabilirsiniz.

Imex Krem Cildi Beyazlatır Mı

Cilde beyazlatan ve cilt rengini açan etkisi yoktur.

Imez Krem Cilt Lekelerine İyi Gelir Mi

Cildi yüzeyinde bulunan sivilceleri kurutan ımex krem cilt lekelerine karşı asla etkili değildir ve kesinlikle bu yönde kullanılmamalıdır.

Imex Krem Cildi Soyar Mı ve Kurutur Mu

Krem cildi kurutucu etkisi olan ve yüzdeki fazla yağı emen bir yapısı vardır. Ciltte kuruluğa neden olduğundan kesinlikle nemlendirici krem ile beraber kullanılması önerilir.

Imex Krem Günde Kaç Defa Kullanılır

Krem doktorunuzun önerisi ile günde 1 yada 3 defaya kadar kullanılır sivilce yoğunluğuna göre tedavi yöntemi doktorunuz tarafından belirlenir.

Imex Krem Tüm Yüze Sürülür Mü

Imez merhem sadece sivilcelerin olduğu bölgede kullanılan bir ilaçtır. Eğer tüm yüzünüzde ve alnınızda sivilce varsa tüm yüzünüze sürebilirsiniz.

Imex Krem Tüylenme Yapar Mı

Krem asla tüylenme yada kıllanmaya neden olmaz.

Imex Krem Yüzde Ne Kadar Durmalı

Imex merhem yada ımex krem yüze sürüldükten sonra sivilceler üzerinde tam etki göstermesi için yüzde en az 1 saat kadar kalmalıdır. Kremi sürdükten sonra asla yüzünüzü yıkamayın yüzünüzü yıkadıktan sonra kremi uygulayınız.

Ayrıca diğer makalemizde En İyi Sivilce Kremleri hakkında bilgi veren yazımızı okuyarak diğer sivilce kremleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!