İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma Yöntemleri

İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma Yöntemleri

İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma Yöntemi son zamanlarda en çok denenen ve olumlu sonuç veren diş beyazlatma yöntemlerinden biri olmuştur. Düzenli olarak dişlerini fırçalayan ama dişlerde bulunan sarımtırak renkten kurtulamayanların mutlaka denemesi gereken bir yöntemdir.

İbrahim Saraçoğlu diş beyazlatma yöntemini sabah katıldığı bir Tv programında izleyiciler ile paylaştı.

İbrahim Saracoglu Diş Beyazlatma Formülü.

Malzemeler

  • Zeytinyağı (2 damla )
  • Limon suyu taze sıkılmış
  • 1 cay kaşığı karbonat

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda saydığımız bütün malzemeleri tam ölçüsünde bir kase içerisine ekliyoruz ve iyice karıştırıyoruz.. Hazırladığımız karışıma diş fırçasını daldırıp dişlerimizi fırçalıyoruz. Bu işlemi yaparken sanki normal diş fırçalar gibi 2 dakika boyunca yapıyoruz. Haftada 2 yada 3 defa uygulamak yeterli olacaktır. Dişlerinizin beyaz olduğunu kısa sürede göreceksiniz.

İbrahim Saraçoğlu Diş Beyazlatma 

İbrahim Saraçoğlu diş beyazlatmak için doğal olan yöntemleri tercih edilmesini pahalı ve bilinmeyen yöntemleri asla dişlerinde uygulanmaması gerektiği söyledi, Diş sararmasının en büyük sebebi diş taşıdır. İşte İbrahim Saraçoğlu Diş beyazlatma yöntemlerin en etkili 2 yöntemini katıldığı programda izleyiciler ile paylaştı. Bu yöntemler hem doğal ve hemde sağlıklıdır. İşte İbrahim Saraçoğlu diş beyazlatma yöntemleri

Çilek ile diş beyazlatma: 2 yada 3 adet çilek ezilerek püre haline getirilir. Püre haline gelen çilekler diş fırçasına sürülür ve bununla dişler fırçalanır. Bu diş beyazlatma kürünü düzenli olarak yaptığınızda kısa sürede etkisini göre bilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu diş beyazlatma için normal çileğin yanında dağ çileği ile bu işlemi uygulayabileceğinizi söyledi.

Adaçayı ile Diş Beyazlatma: İbrahim Saraçoğlu diş bakımı için diş macunun yerine demlenmiş adaçayı kullanıyor. Adaçayı ile dişleri fırçalamak ayrıca adaçayı ile ağzı gargara yapmak  dişleri  beyazlaştırırken, diş plakaların oluşumunu engeller ve daha sağlıklı bir ağız yapısına sahip olmanızı sağlar

BENZER KONULAR:  Dudak Şişmesi Neden Olur? Dudak Şişmesi Nasıl Geçer?

Kekik ile Diş Beyazlaştırma: Doğal kekik ile diş eti çekilmesi ve diş beyazlatma yaparak daha sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Aktarlardan kapalı olarak alacağınız kekik ile diş eti çekilmesi ve diş beyazlatma işlemi için kullanabilirsiniz.

Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı kekik
  • 1 çay bardağı su

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda saydığımız malzemeleri 5 dakika kaynadıktan sonra ılıması için dinlendiriyoruz. Daha sonra ise bu kekik suyunu süzüp diş fırçası ile dişlerimizi fırçalıyoruz. Fırçalama işlemini günde 3 defa yapılmalıdır. Kısa sürede diş eti çekilmesi sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!